dewalt_dfm1110040
DEWALT DFM1110040 PTB-PRO doorsteekanker verzinkt M6x85
 0,57 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 02/07/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 100.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 02/07/2026
Wat betekent dit concreet?
  • Koop je een geselecteerde 18V of 54V XR tuinmachine? Dan kies je zelf één van de 4 extra cadeau's binnen de officiële Koop & Krijg actie.
Productomschrijving
  • PTB-PRO M6x85 Doorsteekanker - Verzinkt
  • Boordiameter: 6 mm
  • Totale lengte: 85 mm
  • Oppervlaktebehandeling (bout): Verzinkt
  • Schroefdraadmaat: M6
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352969510
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM1110040
Boordiameter
6 mm
Totale lengte
85 mm
Schroefdraadmaat
M6
Lengte
85,0 mm
Draadgrootte
M6 mm
Kopafmetingen
10,0 mm
Max. tfix
35,0 mm